Z okazji spotkań IV rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej legalny bukmacher Totolotek wprowadza graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na: darmowe środki do 1000 PLN za pierwszy depozyt oraz bonus 28 PLN za kupon z Ligi Mistrzów.

1028 PLN bonusu od bukmachera Totolotek na start

1028 PLN bonusu od bukmachera Totolotek na start

Promocja dostępna jest graczom w dniach 5 i 6 listopada. I w tym okresie gracz musi najpierw dokonać rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stornie bukmachera www.totolotek.pl.

Totolotek kod promocyjny na start

Chcąc dokonać odblokowania bonusu powitalnego obowiązkowo trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, ponieważ gracz już później nie będzie miał możliwości, aby go wpisać.

betfan kod promocyjny

Bonus do 1000 PLN u legalnego bukmachera Totolotek.

Bukmacher Totolotek oferuje nowym swoim graczom bonus na start do 1000 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty. Wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacił 800 PLN druga taka sama wartość tylko, że w formie środków trafi na konto typera.

Liga Mistrzów: bonus 28 PLN u bukmachera Totolotek

Nowi gracze bukmachera Totolotek mogą liczyć na darmowy bonus o wartości 28 PLN za zagranie kuponu, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Ligi Mistrzów.

Ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki jak Napoli vs Salzburg, BVB vs Inter, Chelsea vs Ajax czy też Bayern vs Olympiakos.

W ramach te akcji kwalifikują się kupony SOLO, jak i AKO, a typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka kuponu to 28 PLN, ale z tej promocji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.