Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi przygotował bukmacher BetFan Polska. Nowi gracze obstawienie meczy u tego operatora mogą rozpocząć bez żadnego ryzyka, aż do 600 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Wszyscy typerzy mogą skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej i to w dodatku bez żadnego zgłaszania się do niej. A dodać jest warto, że oferta bukmachera BetFan jest bogata i każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Najnowszy kod promocyjny w BetFan

Podstwowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane osobowe.

Istotne jest wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że Cashback będzie aktywny aktywowany.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

600 PLN na start w BetFan

Następnie pozostaje już dokonanie swojej pierwszej wpłaty i zagranie dowolnego kuponu, na którym typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera. Jeśli faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.