Legalny bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich aktywnych typerów żużla. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, aby móc liczyć na freebety i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

60 PLN freebet na żużlowe play – offy

60 PLN freebet na żużlowe play – offy

Pomimo, że pogoda obecnie nas nie rozpieszcza to emocji w Świecie żużla podczas najbliższego weekendu nie zabraknie. Bowiem dojdzie do rywalizacji, m.in. SGP w Malilli oraz finałów w eWinner 1. Lidze i 2. Lidze Żużlowej.

Poza tym typując powyższe rozgrywki każdy gracz może liczyć na darmowe środki w promocji „60 PLN freebet na żużlowe play – offy”, która jest dostępna do 18 września do godziny 20:00. Lecz chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

Gwarantowane 60 PLN na żużel

Bukmacher eWinner PL w ramach promocji „60 PLN freebet na żużlowe play – offy” kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Obowiązkowo na nich muszą znajdować się same mecze z żużla, ale bez znaczenia z jakich rozgrywek.

Dodatkowo kurs łączny każdego kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka zakładu równa musi być kwocie 49 PLN.

Bonus na start w STS

Po zagraniu kuponu spełniającego powyższe warunki KAŻDY gracz otrzyma freebet o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. W ramach wspomnianej promocji bukmacher eWinner przyzna typerom maksymalnie 60 PLN.

Bonus do 610 PLN w eWinner na start

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, gdzie to już pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku, gdy faworyci przegrają typer otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

A poza tym to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik może liczyć na darmowe środki. Dokładnie mówić w momencie przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Nadmienić koniecznie trzeba fakt, ze cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i nikomu nie sprawi on najmniejszego problemu.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.