Masz zamiar typować KSW 55? Jeśli tak, to warto jest wiedzieć o promocji legalnego bukmachera eFortuna. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus.

Pewne 30 PLN dla graczy na KSW 55

Pewne 30 PLN dla graczy na KSW 55

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas gali KSW 55 na pewno nie zabraknie. Z tego względu, że dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak m.in. Askham vs Khalidov, Materla vs Ilic, Stasiak vs Surdyn.

Na przeciw swoim typerom wychodzi bukmacher eFortuna, który ma aktywną promocją „Bezpiecznik na KSW 55”. Dostępna ona jest jedynie w dniu 10 października, a udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Zwrot stawki dla typerów na KSW 55

Legalny bukmacher eFortuna w ramach oferty promocyjny „Bezpiecznik na KSW 55” dopuszcza zarówno zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBII zagrane za 60 PLN.

Wymagane jest, aby na kuponie znalazł się minimum jeden typ z KSW 55. Poza tym na zakładzie mogą znajdować się inne zdarzenia, ale koniecznie muszą zostać rozliczone do 12 października do godz. 09:00.

Bonus 3100 PLN za darmo – Betfan kod promocyjny 2020

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to otrzymasz bonus w wysokości 30 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej 2020:

Legalny bukmacher Fortuna na start oferuje wszystkim typerom na start specjalny pakiet powitalny. Chcąc go aktywować należy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE. Wówczas użytkownik będzie mógł liczyć:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1000 PLN
  • Cashback do 210 PLN


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.