Bukmacher STS posiada ciekawą promocje dla aktywnych swoich graczy. Wystarczy zagrać cztery kupony na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, aby otrzymać darmowego freebeta.

STS Freebet za darmo

STS Freebet za darmo

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, tj. od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 zagrać minimum cztery kupony.

Gracz sam wybiera jakie będą na nim znajdować się zdarzenia. Polski bukmacher STS dopuszcza kupony SOLO jak i AKO, ale kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.85.

Użytkownik w ramach tej akcji musi zagrać cztery kupony, które w dodatku na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego muszą zostać rozliczone.

betfan kod promocyjny

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 11 PLN.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowy freebet o wartości 11 PLN od bukmachera STS i niezależenie od tego jak jego kupon został rozliczony.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

STS: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.