Nowość, jaką bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie jest to usługa „Bet on Games”, gdzie to można legalnie grać w gry karciane. W dodatku teraz każdy typer może otrzymać darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Promocja „Karciany Pewniak” od Fortuny. Ekstra kasa dla graczy

Promocja „Karciany Pewniak” od Fortuny. Ekstra kasa dla graczy

Warto jest zaznaczyć, że „Bet on games” jest to nic innego, jak symulator gier karcianych. Dodać jest warto, że ta usługa jest dostępna jest wszystkim użytkownikom przez całą dobę.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje promocję „Karciany Pewniak”, a jest ona aktywna w dniach od 22 do 25 marca do godziny 23:59. Dodać jest warto, ze swojego udziału do tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus dla graczy na Bet on Games

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne. Wystarczy codziennie w dniach trwania zagrać kupony, na których będą tylko typy z gier karcianych o łączniej kwocie nie mniejszej niż 20 PLN.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Za spełnienie powyższych warunków akcji każdy użytkownik otrzyma w prezencie 10 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie każdy użytkownik może otrzymać maksymalnie 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać ekstra kasę już na sam start. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE podczas zakładania konta, aby dokonać aktywacji następujących bonusów:

  • pewne 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

To wszystko sprawia, że każdy użytkownik obstawienie meczy u bukmachera eFortuna może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości nawet 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.