Podczas najbliższych dni w ofercie bukmachera Betclic dostępna promocja będzie „Misja Esport”. Wystarczy zagrać dowolne dwa zakłady z Esportu, aby oprócz wygranej otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie bonus o wartości 40 PLN.

Bonus 40 PLN za typowanie Esportu

Bonus 40 PLN za typowanie Esportu

W ostatnich tygodniach Esport stał się niewątpliwie bardzo popularny. Wynika to z tego, że turnieje w tej dyscyplinie trwają bez żadnych ograniczeń i zgodnie z terminarzem.

Bukmacher Betclic natomiast nagradza swoich aktywnych graczy extra bonusami w ramach oferty „Misja Esport”, która dostępna jest graczom do 12 maja do godz. 23:59.

Chcesz skorzystać z tej promocji? Pamiętaj, że obowiązkowo musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Po spełnieniu tych warunków gracze mogą już obstawiać mecze. Warunki oferty są bardzo proste, ponieważ w ramach promocji „Misja Esport” kwalifikują się zakłady wielokrotne z kursem nie mniejszym niż 2.00.

Gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Esportu. Typer ma prawo mieszać zdarzeniami, ponieważ mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie do rywalizacji chociażby w takich rozgrywkach, jak m.in. ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Natomiast te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Jeśli co najmniej dwa Twoje zakłady okazały się wygrane, a poza tym spełniają powyższe warunki promocji to bukmacher Betclic przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny w Betclic:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Jednak chcąc skorzystać w tej oferty gracze muszą wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu jak zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.

Jednak to nie nie wszystko co oferuje ten operator. Gracze mogą wziąć udział chociażby w promocji „Betclic Liga„, w której to za obstawienie meczy można otrzymać ekstra gotówkę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.