Bukmacher Betclic PL nagradza wszystkich swoich graczy obstawiających tenis. Bowiem w ramach promocji „Misja tenis” typerzy poza wygrana gotówką mogą otrzymać premię nawet o wartości 40 PLN.

Misja tenis w Betclic 2021

Misja tenis w Betclic 2021

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co typować, bowiem oferta bukmachera Betclic Polska na French Open jest bardzo bogata. W dodatku podczas tej imprezy będziemy mogli obserwować czołowych tenisistów.

Na tą okazję bukmacher Betclic PL oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną w postaci „Misja tenis”, która jest aktywna do 6 czerwca do godziny 23:59. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

French Open: Darmowe bonusy dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest zawarcie zakładu wielkzadzeniowego, na którym muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Wszystkie typy muszą być z tenisa, ale mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE.

Nadmienić jest warto również fakt, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

W przypadku wygranej gracz będzie mógł liczyć na ekstra premię. A dokładnie mówiąc na jego konto trafi bonus w wysokości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny na start:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim typerom limitowaną akcje promocyjną w postaci zakładu bez ryzyka. Chcać dokonać aktywacji Cashbacka należy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się wygrany to super. Na konto gracza trafi premia równowartości dokonanego zakładu, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.