Bukmacher Betclic Polska zmniejsza przegrane swoim wszystkim graczom za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

40 PLN dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

40 PLN dla typerów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

A śmiało można powiedzieć, że jest obecnie co obstawiać. Bowiem przed nami niezwykle ciekawe mecze, jak Bayern Monachium vs PSG, Porto vs Chelsea, czy też Real Madryt Liverpool.

Z tej okazji każdy gracz ma prawo skorzystać z akcji „Pewny zakład”. Chcąc z niej skorzystać należy obowiązkowo do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Oferta aktywna jest do 8 kwietnia do godziny 23:59.

Pewny zakład w Betclic

Promocja „Pewny zakład” polega na zagraniu kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego na którym będą znajdować się same typy z piłki nożnej. Jednak należy mieć na uwadze, że kurs łączny nie może wynosić mniej niż 4.00 i na kuponie mogą znajdować się co najmniej cztery typy.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

W przypadku, gdy jeden z faworytów Cię zawiedzie to gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Każdy nowy gracz może rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic może bez żadnego ryzyka. Pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.