Bukmacher BetClic oferuje graczom najnowszą promocję powitalną, w której to skład wchodzi najwyższy Cashback w Polsce. Bowiem pierwszy zakład bez ryzyka jest objęty bonusem, aż do kwoty 550 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego, które znajdziesz poniżej.

550 PLN PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

BetClic kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który nie posiadał jeszcze konta u bukmachera BetClic Polska. Warto na wstępie zaznaczyć, że granie u tego operatora jest zgodne z polskim prawem!

Pierwsza czynność jaką gracz musi wykonać w ramach tej akcji jest to rejestracja konta na stronie www.BetClic.pl. W procesie rejestracyjnym wystarczy, że użytkownik pod swoje podstawowe dane osobowe.

BetClic kod promocyjny 2020

Gracz, który chce dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka musi koniecznie wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Po spełnieniu tych typer użytkownik musi dokonać już wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który jest objęty Cashbackiem.

legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Użytkownik sam wybiera jakie zdarzenia znajda się na zakładzie, ponieważ typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny bukmachera BetClic. Również stawka każdego zakładu jest dowolna.

Zagrany kupon jak okaże się wygrany to super. Cała wartość znajdzie się na koncie gracza. W przypadku, gdy los nie był na tyle łaskaw typer otrzyma zwrot 100% stawki, a maksymalnie na jego konto może trafić 550 złotych.

BetClic Polska

Bukmacher BetClic Polska oferuje graczom regularnie ciekawie promocje oraz darmowe bonusy za obstawienie spotkań.

Użytkownicy mogą również skorzystać z aplikacji mobilnej oraz BetClic TV, a tam legalnie i bez żadnych ograniczeń dostępne są wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.