Legalny polski bukmacher BeClic przeprowadza promocje wśród swoich graczy, w której to rozdaje bonusy za aktywność. Wystarczy zagrać o najmniej trzy kupony, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym dokonali wcześniej minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do 8 września. Użytkownik, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji biorą udział zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny wynosić musi minimum 1.80.

Na kuponie mogą znajdować się JEDYNIE zdarzenia z tenisa. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2019

Użytkownik, który zagrał co najmniej trzy kupony które spełniają powyższe warunki promocji trzyma premie od bukmachera Betclic:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Bonus zostanie przyznany na konto gracza niezależenie od tego jak zostały rozliczone kupony. Środki znajdą się na koncie w dniu 9 września.

BetClic: Darmowy zakład bez ryzyka na start

Bukmacher BetClic przyznaje darmowy zakład na start dla nowych graczy. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher dokona aktywacji Cashbacku.

Jeżeli pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki, gdzie można maksymalnie otrzymać zwrot do 500 PLN.

________

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.