Jeśli chcesz zdecydować się na aplikacje mobilne, to warto wybierać je od profesjonalnych firm bukmacherskich. Są to STS oraz Fortuna. Jak korzystać z takich apek? Dlaczego warto rejestrować się w tych podmiotach hazardowych? Dowiesz się tego wszystkiego z poniższego poradnika.

Jak korzystać z aplikacji mobilnej STS?

Ściągnięcie aplikacji mobilnej STS nikomu nie sprawi żadnych problemów. Wszystko odbywa się bardzo szybko i jednocześnie intuicyjnie. Warto zaś wiedzieć, że STS oferuje możliwość obstawiania na szereg sposobów. Kiedyś gracze decydowali się głównie na punkty stacjonarne. Potem przyszła moda na obstawianie przez internet, która trwa do dzisiaj. Ostatnimi czasy coraz więcej osób chętnie decyduje się także na aplikacje mobilne. Warto dodać, że korzystanie z tej opcji jest bardzo proste. Nie musisz być specem od kwestii technicznych, by swobodnie poradzić sobie na tej płaszczyźnie. A dzięki temu będziesz mógł bez żadnego problemu grać. I to nawet wtedy, kiedy jesteś poza domem lub mieszkaniem. Jak ściągnąć apkę np. na swój telefon? Wejdź na sts korzystając ze swojego urządzenia. Potem wykonuj kolejne kroki. Generalnie nie ma w tym nic trudnego. Szybko staniesz się zatem posiadaczem tej bardzo pomocnej aplikacji.

Mocne strony aplikacji mobilnej

Przede wszystkim chodzi o to, że będziesz mógł swobodnie obstawiać wydarzenia z oferty tego bukmachera internetowego. A ich skala jest bardzo duża. Wszak STS oferuje wydarzenia sportowe, polityczne, czy nawet… rozrywkowe (możesz m.in. typować Taniec z Gwiazdami itp.). Poza tym masz okazję zgarnąć specjalny sts bonus. Nowi userzy mają wiele przywilejów. Wszak mogą wybrać bonus bez depozytu. Jest to zaś freebet w wysokości 25 PLN. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na główny bonus 100% do 1200 PLN. To nie wszystko. Warto zaznaczyć, że posiadacze aplikacji mobilnej są co jakieś czas obdarowywani bonusami, które są dedykowane tylko dla osób z tej grupy. Innymi słowy, jeśli będziesz miał apkę, to otrzymasz z tego tytułu dodatkowe profity.

Czy warto zdecydować się na apkę od Fortuny?

Warto ściągnąć aplikację mobilną oferowaną również przez tego bukmachera internetowego. Fachowcy od tej branży twierdzą, że jest ona świetna i bardzo dobrze dopracowana. Trudno się z nimi nie zgodzić. Przede wszystkim samo ściąganie aplikacji mobilnej odbywa się naprawdę bardzo szybko. Poza tym intuicyjnie. Wystarczy tylko krok po kroku wykonywać kolejne komendy. Tak naprawdę użytkownik jest przeprowadzany przez cały proces. Nawet, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z takiej opcji, to swobodnie sobie prowadzisz. Dzięki aplikacji mobilnej Fortuny, będziesz mógł typować nawet będąc poza własnym miejscem zamieszkania. Użytkowanie jest proste i zarazem darmowe. Warto dodać, że możesz także wpisać fortuna kod promocyjny i zgarnąć bonus bez depozytu na start. W tym momencie jest to zaś 20 PLN. Dodatkowo przysługuje Ci możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka (do kwoty 600 PLN). Nie ma żadnych przeszkód, by zagrać ten premierowy zakład właśnie korzystając z aplikacji mobilnej. Jeśli go przegrasz, to cała stawka (do 600 PLN) wróci na Twoje konto.