Legalny bukmacher w Polsce – Superbet oferuje wszystkim swoim nowym użytkownikom limitowaną ofertą powitalną, w której to można otrzymać extra kasę na sam start. Maksymalnie może ona wynieść nawet 584 PLN.

Bonus do 584 PLN na start u legalnego bukmachera Superbet

Bonus do 584 PLN na start u legalnego bukmachera Superbet

Na samym wstępie warto jest dodać, że każdy typer może liczyć na extra 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka. Dodać jest trzeba również taki aspekt, że nie trzeba nigdzie zgłaszać się do tej promocji, ani tez się zapisywać.

Pewne 34 PLN na start bez wpłaty własnej:

Na pierwszy bonus może liczyć każdy gracz po dokonaniu rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Po spotkaniu tego kryterium gracz otrzyma pewne 34 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty. Za otrzymaną gotówką gracz będzie mógł obstawiać mecze.

Bonus 100% za depozyt:

Po dokonaniu pierwszego depozytu każdy użytkownik otrzyma premię 100% je wartości. Mówiąc dokładnie jej równowartość. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Obstawienie bez ryzyka przez tydzień!

W dodatku każdy nowy gracz na sam start może liczyć na obstawienie meczy przez pierwszy tydzień bez żadnego ryzyka.

Po siedmiu dniach zostanie podliczona suma za przegrane kupony przez bukmachera Superbet i przyznany bonus równowartości tej kwoty, aż do 500 PLN.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.