Darmowy bonus o wartości 30 złotych trafi na konto każdego gracza bukmachera STS, który na przestrzeni jednego tygodnia zawrze kupony za łączną kwotę minimum 200 złotych.

Bonus za aktywność od bukmachera

Bonus za aktywność od bukmachera

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do odwołania, ale warto wiedzieć, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi do niej dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher STS dopuszcza w tej akcji zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs całkowity musi wynieść co najmniej 1.85.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdują się na zakładzie.

legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Minimalna jak i maksymalna stawka zakładu nie jest określona. Natomiast trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz bukmachera STS online, który na przestrzeni jednego etapu zagra kupony za ŁĄCZNĄ KWOTĘ minimum 200 złotych otrzyma premię o wartości 30 złotych i to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

W czasie trwania jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Darmowa gotówka za rejestrację bez depozytu

Użytkownik, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS i wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” otrzyma w gratisie bonus o wartości 29 złotych i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowe środki znajdą się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona on pierwszego depozytu. Wówczas nawet 1200 złotych może znaleźć się na koncie gracza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.