STS oferuje oprócz zakładów bukmacherskich graczom gry karciane, tzw. Betgames. Można tam legalnie i to online grać, m.in. w pokera. W dodatku każdego dnia pierwszy zakład jest objęty promocją, w której bukmacher STS dokonuje zwrotu stawki.

Poker legalnie w Polsce w STS

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocją objęty jest objęty pierwszy zakład każdego dnia! Gracze mają możliwość obstawiania trzech gier karcianych, tj.

  • wojna
  • poker
  • bakarat

Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub SOLO, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z Betgames. Gracz sam wybiera kwotę za jaką zagra kupon, ale z promocji są wykluczone wszystkie zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany każdy gracz otrzyma zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie nawet 20 złotych.

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Bonus 3100 PLN za darmo – Betfan kod promocyjny 2020

Kod promocyjny STS 2020

Bukmacher STS oferuje graczom darmowe środki już na sam początek i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzymać tą premię.

Kolejny pewny bonus znajdzie się na koncie każdego typera pod warunkiem, że dokona od pewnej swojej wpłaty. Typer może otrzymać nawet 1200 złotych.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS przyznaje darmowe środki graczom za obstawienie meczy.

Wystarczy w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli zagrać kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 30 złotych. I co istotne nie ma znacznie jak zostały rozliczony kupony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.