W związku z galą UFC 273 bukmacher eForutna online przygotował wszystkim graczom specjalną akcję promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na extra kasę o wartości nawet 20 000 PLN.

Kasa dla typerów UFC 273 od bukmachera Fortuna

Kasa dla typerów UFC 273 od bukmachera Fortuna

A warto jest dodać, że podczas gali UFC 273 dojdzie do kilku dosyć ciekawy starć, w których to emocji na pewno nie będzie brakować. Rękawice skrzyżują pomiędzy sobą Volkanovski vs Jung, Sterling vs Yan, Chimaev vs Biurns, Garry vs Weeks, Rozenstruik vs Tybura.

Natomiast każdy z graczy ma prawo liczyć na dodatkową kasę w promocji „Eksper +” u bukmachera www.eFortuna.pl. A pula nagród trzeba powiedzieć, że jest dosyć pokaźna, bo wynosi 20 000 PLN. Lecz trzeba mieć na uwadze, że ta oferta jest aktywna wyłącznie do 9 kwietnia do godziny 23:59.

Typuj i wygrywaj więcej w Fortunie

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste. Bowiem wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy za co najmniej 5 PLN, na którym to będą znajdować się wyłącznie następujące starcia:

  • Pichel vs Madsen
  • Hernandez vs Fremd
  • Olenik – Vanderaa
  • Gall vs Malott
  • Garry vs Weeks
  • Rozenstruik vs Tybura
  • Dern vs Torres
  • Chimaev vs Burns
  • Sterling vs Yan
  • Volkanovski vs Jung
sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Warto jest dodać, że bukmacher eForutna wymaga od graczy, aby na każdą z powyższych walk oddali typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie. Lecz nie można zapominać, że muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe walki to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na kolejne darmowe środki. A mianowicie bukmacher eFortuna online podzieli pomiędzy nimi pule nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie 2022:

Legalny bukmacher eFortuna online w swoim pakiecie powitalnym oferuje limitowaną akcję promocyjną, w której to można liczyć na darmowe środki nawet o łącznej wartości 2720 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.