Czas na spotkania w fazie grupowej europejskich pucharów. W dodatku bukmacher Betclic oferuje extra promocję swoim graczom, w której to zmniejsza przegrane swoim typerom.

Pewny zakład w Betclic

Pewny zakład w Betclic

A śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe spotkania, ponieważ dojdzie do takich starć, jak m.in. Inter Mediolan vs Real Madryt, Liverpool vs AC Milan, Spartak Moskwa vs Legia Warszawa.

Na tą okazję każdy z graczy może skorzystać z extra promocję „Pewny zakład”, która jest aktywna do 16 września do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl

Bonus do 100 PLN dla graczy

Zadaniem graczy jest zawarcie kuponu AKO z łącznym kursem nie mniejszym niż 4.00 z min. 4 zdarzeniami na mecze europejskich pucharów Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

W przypadku jednego błędu na kuponie gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska oferują graczom specjalną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.